Jdi na obsah Jdi na menu

Ordenes zachraňoval remízu. Žeby náznak vzestupu?

13. 11. 2010

Mallorca získala poprvé proti silnějšímu klubu nějaké body. Mohly to být itři body , ale hosté střelili nechytatelnou dělovku.

Ozanne ( 48. )

90'   Hvizd hlavního rozhodčího, konec zápasu.
90'   Držení míče ve druhém poločase vyznělo pro hosty 62 %.
88' David Villa může být rád, že dostává jen žlutou kartu za předvedený šlapák.
82'   Mužstvo Ordenes se chvíli nekoncentrovalo, Yulius Stamm dribloval okolo pokutového území, ale naštěstí Jack Cornu dobře přečetl hru a skluzem vykopnul míč do bezpečné vzdálenosti.
71'   Ordenes centruje, rotující míč směřuje na bližší brankovou tyč. David Villa hlavou střelu tečuje a Kin Ketchem ji chytá.
63'   Zamračená tvář prozrazuje nespokojenost se sebou samým. Fabregas se dnes neumí naplno rozehrát, chybí mu motivace.
48'   Na hřiště vyběhne Hadrian Juarez.
48' Už déle volající Maarten Ozanne signalizuje trénérovi střídání a už i odchází střídat. Věříme, že to nebude nic vážného.
45'   Držení míče v prvním poločase vyznělo pro hosty 74 %.
45' Poločas.
43' Ordenes po překrásné akci střílí gól, když Jack Cornu napíná nechytatelnou dělovkou síť brány.
40'   Ordenes zahrává standartní situaci. Nacvičený signál proti týmu RCD Mallorca byl však příliš průhledný a nevyšel.
34' RCD Mallorca proniká přihrávkou do pokutového území. brankář Rogerio Metzler sprintuje za míčem, u něj je však dříve Yulius Stamm a pohotově pálí k tyči. Gól.
32'   David Villa uniká obraně týmu RCD Mallorca, míč letí na pravou stranu a centrovaná přihrávka končí mimo hrací plochu.
27'   Krátce rozehraný centr mužstva Ordenes. Obránce Yulius Stamm reaguje pohotově a skluzem dostává míč do bezpečné vzdálenosti od brankáře Kin Ketchem.
26' Cesc Fabregas dostává žlutou kartu. Je to už třetí malý faul v rychlém časovém intervalu.
18'   Ordenes zahrává standartní situaci. Nacvičený signál proti týmu RCD Mallorca byl však příliš průhledný a nevyšel.