Jdi na obsah Jdi na menu

Mallorca veze další bod!

17. 11. 2010

Opravdu nudná remíza , která zajistila oboum klubům bod.

90'   Zápas skončil.
90'   Držení míče ve druhém poločase vyznělo pro domácí 56 %.
85'   Tým LOGRONES CF předvedl skvěle kopnutý centr. Míč míří krásně do pokutového území. K hlavičce sa dostává Christos Bertsch, ale míč míří do břevna.
82' Za slovní potyčky dostává Václav Majerko žlutou kartu.Je to už druhá karta v zápase, hráč bude muset hřiště opustit.
80' Zeeman Schenkel dohrává souboj s přehnanou agresivitou a vidí žlutou kartu.
76'   Přihrávka po zemi hledá útočníky týmu RCD Mallorca, chybí jí však přesnost a míč končí v náručí brankáře. Ilker Casillas rukou signalizuje, že bude odkopávat.
70'   Míč si před brankářem žádá Christos Bertsch, přihrávka z levé strany jej však nenašla.
59'   Útok po křídle, Samir Nasri dostává centrovanou příhrávku přímo na hlavu, avšak míč letí mimo bránu.
56'   Ertel je dnes oporou svého týmu. Spoluhráči se snaží tvořit hru hlavně s jeho pomocí.
55' Za nechutný faul loktem dostáva Fritz Raschig žlutou kartu.
45'   Držení míče v prvním poločase bylo shodné u obou týmů.
45' Poločas.
36'   Po souboji za pokutovým územím sa Samir Nasri dostává k střele. Nepodařená střela však končí v náručí brankáře Ilker Casillas.
26'   Samir Nasri sa ocitá v pokutovém území po samostatné akci, obránce LOGRONES CF ho lehce postrkává tělem a Samir Nasri padá. Naštěstí Alonso Ertel kartu nevidí a rozhodčí nechává hrát dále.
19'   Rychlá akce, tým RCD Mallorca sa snaží zorganizovat obranu, Christos Bertsch střílí k tyči, ale brankář Kin Ketchem předvádí výborný zásah.
16'   Přihrávka za obrannou řadu RCD Mallorca, Christos Bertsch je ke škodě svého týmu v ofsajdu.
12' Nic neřešící faul ve středu hřiště odměňuje rozhodčí žlutou kartou. Václav Majerko si bude muset dát v dalším průběhu zápasu pozor.
11'   Hráči jako , Leibner , dnes vlivem počasí asi neuplatní svoje speciální schopnosti.
7' Za slovní potyčky dostává Jesus Hartmann žlutou kartu.
2'   Tým RCD Mallorca jakoby zapoměl na zadní vrátka a otevírá svou obranu soupeři. Christos Bertsch vysílá tvrdou střelu, která však končí na tyči.