Jdi na obsah Jdi na menu

Mallorca vítězí i 2. zápas v Poháru UEFA!

14. 11. 2010

A to ke konci nebylo jasno. V 86. minutě dal vítěznou branku Rashing.

14/11/2010 2-1 RCD Mallorca - SKS Lik Or nad Vltavou Tarsicius Kacej [23] 15,279
90'   90 minuta uplynula, rozhodčí zápas ukončil.
90'   Držení míče ve druhém poločase vyznělo pro hosty 58 %.
86' Josef Bican zahrál rukou těsně za 16-tkou. Přímý kop rozehrává domácí Fritz Raschig. Dělovka končí za zády nezareagujícího brankáře. Vypadá to, že domácí rozhodli zápas pár minut před koncem.
81' Johan Cruyff provedl škaredý faul zezadu, který rozhodčí ihned ocenil žlutou kartou.
79' Johan Cruyff střílí zpoza obránců, brankář Kin Ketchem nestíhá reagovat, gól.
73' Nic neřešící faul ve středu hřiště odměňuje rozhodčí žlutou kartou. Josef Bican si bude muset dát v dalším průběhu zápasu pozor.
72'   Nahrávka mužstva SKS Lik Or nad Vltavou míří do 5-ky soupeře, Wout Kreymeyer lehce blokuje soupeře a Josef Bican sa k míči už nedostává.
65'   Vidal je dnes oporou svého týmu. Spoluhráči se snaží tvořit hru hlavně s jeho pomocí.
59'   Josef Bican sa snaží přihrávku sklepnout hlavou na spoluhráče v šestnáctce RCD Mallorca. Míč však míří do autu.
54'   Dlouhý sprint po křídle, Fritz Raschig hledá spoluhráče pred soupeřovou brankou a nahrává. Přihrávka bohužel směřuje spoluhráčům na paty.
50' Brady Derr fauluje soupeře bez míče a vidí červenou kartu.
47'   Fritz Raschig si těžce hledá střeleckou pozici a nakonec střílí okolo obránce. I když Josef Bican nedokázal střele zabránit, Sety Potecký míč chytá.
45'   Držení míče v prvním poločase vyznělo pro domácí 56 %.
45' Poločas.
36'   Brady Derr zkouší pozornost brankáře střelou po zemi z kraje pokutového území, pozorný Sety Potecký míč chytá.
34' Dobrá kombinace týmu RCD Mallorca. K míči se v pokutovém území dostává Vyacheslav Belotserkovsky a z první střílí na bránu. Sety Potecký se po míči natahuje, je však krátký a míč končí v síti.
28'   Útok po křídle, Josef Bican dostává centrovanou příhrávku přímo na hlavu, avšak míč letí mimo bránu.
19'   Na hřiště vyběhne Roberto Carlos.
19' Hráč Stepan Vicena byl odnesen z hřiště. Pravděpodobně svalové zranění mu nedovolí dále pokračovat.
7'   Míč si před brankářem žádá Josef Bican, přihrávka z levé strany jej však nenašla.
6' Za slovní potyčky dostává Stepan Vicena žlutou kartu.